Kandidáti

image
image
Nestraník

Mgr. Vondráček Jiří

Narodil jsem se 10. října 1956 v Praze. Tam jsem však dlouho nepobyl a s rodiči jsem strávil své dětství, pubertu a studia v Mladé Boleslavi, resp. ve vísce nepříliš vzdálené tomuto městu. Zvládl jsem dvě vysoké školy – denní studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (obor matematika – fyzika) a později formou dálkového studia Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze

Praxe a vize
Celý život jsem strávil ve školství a jsem již téměř 40 let aktivním aktérem a svědkem všech neuvěřitelných změn, které se v této citlivé oblasti po již čtyři dekády mého působení odehrávají. Deset let jako kantor a téměř 30 let jako ředitel školy. Dovoluji si v souvislosti s tím, co jsem v životě prožil, tvrdit, že mám zdravou představu o tom, co by se ve školství mělo dít a kam by se mělo dále ubírat. Celý život byl mojí velkou vášní sport a vztah ke sportu především v té aktivní formě ve mně zůstává dodnes (kolo, lyže, míčové sporty, tenis, badminton). Mojí další zálibou jsou cizí jazyky – provozuji malou soukromou jazykovou školu s osobním zaměřením na angličtinu (před lety jsem zdárně složil státní jazykovou zkoušku z tohoto jazyka) aktivně se výuce tohoto jazyka věnuji více než dvacet let.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MDDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

Mokré sucho - problém v Libereckém kraji?

O adaptaci na změnu klimatu již bylo napsáno mnoho. Co můžeme udělat konkrétně, hned, bez patosu a prázdných slibů?

Více
image

Premiér bojuje za sebe a proti všem. I proti nám, voličům!

Premiérovi Andreji Babišovi už došli obětní beránci. Jinak si nedovedu vysvětlit jeho poslední výpad směrem ke krajským samosprávám, že za výrazný nárůst počtu nakažených COVID-19 mohou právě kraje.

Více
image

Místní práci místním firmám

Rozpočet Libereckého kraje je cca 3,6 miliardy korun. Tyto peníze mohou zůstat u firem v našem kraji, pokud budou mít naši živnostníci a podnikatelé možnost zapojit se do veřejných zakázek.

Více
image

Proč má smysl volit v krajských volbách?

O výsledku krajských voleb nerozhodují statisíce voličů. Ve skutečnosti se jedná o tisíce, maximálně desetitisíce voličů, kteří reálně rozhodnou o podobě příštích krajských koalic. Nechci, aby o mě rozhodovali jiní, chci volit za sebe.

Více
image

Zvládáme integraci cizinců v Libereckém kraji?

Ke koncentraci cizinců dochází v průmyslových centrech - v Libereckém kraji, kde pracuje asi 25 tisíc cizinců, je místem největší koncentrace Česká Lípa.

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA