Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Veber Tomáš

Narodil jsem se v roce 1963 v Praze a až do sametové revoluce žil na Žižkově.

Vystudoval Střední odborné učiliště v oboru mechanik optických přístrojů a následně pak Střední průmyslovou školu Škoda auto v Mladé Boleslavi. Odtud pochází i má žena, se kterou máme čtyři děti. Seznámili se v jezdeckém oddíle, neboť oba máme stejného koníčka - koně.

Při hledání vhodného místa pro svojí rodinu a zálibu jsme našli zemědělskou usedlost nedaleko Turnova, kde žijeme již bezmála dvacet let. Turnov jsme si zamilovali, je to podle nás úžasné město pro život a to včetně nádherné krajiny Českého ráje a sousedské pospolitosti například v Kadeřavském sboru dobrovolných hasičů. Z okna našeho domu vidíme v dáli jedinečnou architekturu Ještědu, dominantu Liberce. Ostatně do Liberce a Jablonce dojíždím často i na zápasy ve fotbale, protože náš starší syn hrál postupně za oba tyto kluby v žákovské i dorostenecké soutěži. Nedaleko České Lípy mají zase rodiče chalupu, takže se cítím být s celým naším krajem opravdu propojen.

Kandidovat jsem se rozhodl proto, aby krásy tohoto kraje byly předány jeho dětem a následujícím generacím pokud možno ve stejné podobě, jako můžeme nyní užívat my. Myslím si, že není dobré jenom kritizovat, bez osobní účasti se nic nezmění - k tomu by chtěl využít všech svých zkušeností z mnoha oborů, kterými si v životě prošel. V současnosti své technické vzdělání uplatňuji jako konstruktér technických svítidel v turnovské firmě.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MDDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

Mokré sucho - problém v Libereckém kraji?

O adaptaci na změnu klimatu již bylo napsáno mnoho. Co můžeme udělat konkrétně, hned, bez patosu a prázdných slibů?

Více
image

Premiér bojuje za sebe a proti všem. I proti nám, voličům!

Premiérovi Andreji Babišovi už došli obětní beránci. Jinak si nedovedu vysvětlit jeho poslední výpad směrem ke krajským samosprávám, že za výrazný nárůst počtu nakažených COVID-19 mohou právě kraje.

Více
image

Místní práci místním firmám

Rozpočet Libereckého kraje je cca 3,6 miliardy korun. Tyto peníze mohou zůstat u firem v našem kraji, pokud budou mít naši živnostníci a podnikatelé možnost zapojit se do veřejných zakázek.

Více
image

Proč má smysl volit v krajských volbách?

O výsledku krajských voleb nerozhodují statisíce voličů. Ve skutečnosti se jedná o tisíce, maximálně desetitisíce voličů, kteří reálně rozhodnou o podobě příštích krajských koalic. Nechci, aby o mě rozhodovali jiní, chci volit za sebe.

Více
image

Zvládáme integraci cizinců v Libereckém kraji?

Ke koncentraci cizinců dochází v průmyslových centrech - v Libereckém kraji, kde pracuje asi 25 tisíc cizinců, je místem největší koncentrace Česká Lípa.

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA