Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Šimůnek Josef

Pocházím z Libštátu v Podkrkonoší. Je mi 42 let a s rodinou, tedy manželkou a třemi dcerami žiji v České Lípě. Vyznáním jsem katolický křesťan. Volný čas rád tráví v přírodě, ať už při horské turistice, v sedle kola nebo s pádlem v ruce. Doma se věnuji hře na kytaru nebo amatérskému studiu teologie.

Praxe a vize
Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze v oboru Podniková ekonomika a management. Tomuto oboru se věnuji také celou svou profesní kariéru, z toho posledních dvanáct let jako finanční manažer společnosti MEGA TRUCKING BOHEMIA, mezinárodního silničního dopravce.

V politice zastávám pravicově konzervativní postoje a jsem členem KDU-ČSL. Za tuto stranu jsem byl jedno volební období členem obecního zastupitelstva v Libštátě. Nyní se ucházím o podporu voličů jako kandidát do krajského zastupitelstva na kandidátce volební koalice Společně pro Liberecký kraj.

Mým volebním mottem je: Kraj bez dluhů, ale s duší!

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MDDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

Mokré sucho - problém v Libereckém kraji?

O adaptaci na změnu klimatu již bylo napsáno mnoho. Co můžeme udělat konkrétně, hned, bez patosu a prázdných slibů?

Více
image

Premiér bojuje za sebe a proti všem. I proti nám, voličům!

Premiérovi Andreji Babišovi už došli obětní beránci. Jinak si nedovedu vysvětlit jeho poslední výpad směrem ke krajským samosprávám, že za výrazný nárůst počtu nakažených COVID-19 mohou právě kraje.

Více
image

Místní práci místním firmám

Rozpočet Libereckého kraje je cca 3,6 miliardy korun. Tyto peníze mohou zůstat u firem v našem kraji, pokud budou mít naši živnostníci a podnikatelé možnost zapojit se do veřejných zakázek.

Více
image

Proč má smysl volit v krajských volbách?

O výsledku krajských voleb nerozhodují statisíce voličů. Ve skutečnosti se jedná o tisíce, maximálně desetitisíce voličů, kteří reálně rozhodnou o podobě příštích krajských koalic. Nechci, aby o mě rozhodovali jiní, chci volit za sebe.

Více
image

Zvládáme integraci cizinců v Libereckém kraji?

Ke koncentraci cizinců dochází v průmyslových centrech - v Libereckém kraji, kde pracuje asi 25 tisíc cizinců, je místem největší koncentrace Česká Lípa.

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA