Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Procházková Lenka

Narodila jsem se v roce 1973 v Liberci. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Turnově, obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování povinné praxe jsem odešla pracovat na operační sály, dodělala atestaci a stala se atestovanou instrumentářkou. Pracovala jsem jako instrumentářka ve FNKV, v Ústřední vojenské nemocnici a poté odjela studovat a pracovat do kanadského Vancouveru. Po mnoha životních peripetiích v rodině jsem se vrátila zpět do Liberce. Nutno říci, že žádné z životních etap nelituji a všechny pokorně přijímám, včetně té, která mě přivedla zpět do Liberce.

Praxe a vize
V současné době pracuji jako instrumentářka na operačním sále v Krajské nemocnici Liberec. Jsem členkou KDU-ČSL, místopředsedkyní OV KDU-ČSL,členkou KV KDU-ČSL a na úrovni města jsem ve výboru sociálně zdravotním a bezpečnostním. Nejsem jistě v současné době nejostřílenějším matadorem v politice, ale mám drive, potřebu získávat nové zkušenosti, ale hlavně mám chuť udržovat, ale v případě nutnosti i měnit věci k lepšímu.

Politika mi vzala mnoho iluzí, už vím, že není jen černá a bílá, že se na ní musí neustále pracovat, ustupovat nebo naopak si pevně stát za svým, když je to potřeba.

Mým hlavním tématem je zdravotnictví a sociální oblast, ale nechci „zamrznout“ jen na těchto dvou specializacích. Jsem ovlivňována i mnoha dalšími, jako je ekologie, životní prostředí, kultura, náboženství atd.

Chci naplňovat heslo, že “pro dosažení úspěchu ve volbách se vůbec nemusíme vzdávat hodnot a principů, které dlouhodobě zastáváme.“

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MDDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

Mokré sucho - problém v Libereckém kraji?

O adaptaci na změnu klimatu již bylo napsáno mnoho. Co můžeme udělat konkrétně, hned, bez patosu a prázdných slibů?

Více
image

Premiér bojuje za sebe a proti všem. I proti nám, voličům!

Premiérovi Andreji Babišovi už došli obětní beránci. Jinak si nedovedu vysvětlit jeho poslední výpad směrem ke krajským samosprávám, že za výrazný nárůst počtu nakažených COVID-19 mohou právě kraje.

Více
image

Místní práci místním firmám

Rozpočet Libereckého kraje je cca 3,6 miliardy korun. Tyto peníze mohou zůstat u firem v našem kraji, pokud budou mít naši živnostníci a podnikatelé možnost zapojit se do veřejných zakázek.

Více
image

Proč má smysl volit v krajských volbách?

O výsledku krajských voleb nerozhodují statisíce voličů. Ve skutečnosti se jedná o tisíce, maximálně desetitisíce voličů, kteří reálně rozhodnou o podobě příštích krajských koalic. Nechci, aby o mě rozhodovali jiní, chci volit za sebe.

Více
image

Zvládáme integraci cizinců v Libereckém kraji?

Ke koncentraci cizinců dochází v průmyslových centrech - v Libereckém kraji, kde pracuje asi 25 tisíc cizinců, je místem největší koncentrace Česká Lípa.

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA