Kandidáti

image
image
TOP 09

Miloslav Václav

Narodil jsem se v roce 1976 ve Frýdlantu v Čechách. Krátce poté jsem se přestěhoval do České Lípy, kde žiji doposud. V České Lípě bydlíme se svou přítelkyní a dvěma dětmi v malém domečku. Z mých mnoha koníčků bych chtěl vyzdvihnout hlavně jízdu na koloběžce, kole a momentálně i běh, kde se připravuji na každoroční City Cross Run Česká Lípa. Další zálibou je čtení o vesmíru a jeho záhadách.

Praxe a vize
Vystudoval jsem Integrovanou střední školu technického zaměření. Neminula mě vojenská služba, kde mě obsadili na pozici řidiče v Karlových Varech. Po návratu z vojenské základní služby jsem odcestoval na zkušenou do Izraele, kde jsem strávil přibližně rok života. Po návratu ze zahraničí jsem zůstal u volantu jako poštovní doručovatel. Při každodenním kontaktu s lidmi a jejich názory jsem se rozhodl vstoupit do komunální politiky a pokusit se změnit zavedené pořádky. A proto jsem se v roce 2010 přihlásil do politické strany TOP 09, kde jsem ke dnešnímu dni regionálním předsedou TOP 09 Česká Lípa. Dále působím i jako místopředseda krajského výboru TOP 09 Liberecký kraj. Profesí jsem menší živnostník ve stavebnictví.

Na komunální úrovni pracuji za politický subjekt Živá Lípa jako člen výboru pro sociální a zdravotní politiku města Česká Lípa. Dále již 5 rokem funguji ve výboru pro pronájem a prodej.

Z mých mnoha koníčků, bych chtěl vystihnout hlavně jízdu na koloběžce, kole a momentálně i běh, kde se připravuji na každoroční City Cross Run Česká Lípa. Další zálibou je čtení o vesmíru a jeho záhadách.

Nyní chci své zkušenosti a znalosti uplatnit v krajské politice.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MDDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

Mokré sucho - problém v Libereckém kraji?

O adaptaci na změnu klimatu již bylo napsáno mnoho. Co můžeme udělat konkrétně, hned, bez patosu a prázdných slibů?

Více
image

Premiér bojuje za sebe a proti všem. I proti nám, voličům!

Premiérovi Andreji Babišovi už došli obětní beránci. Jinak si nedovedu vysvětlit jeho poslední výpad směrem ke krajským samosprávám, že za výrazný nárůst počtu nakažených COVID-19 mohou právě kraje.

Více
image

Místní práci místním firmám

Rozpočet Libereckého kraje je cca 3,6 miliardy korun. Tyto peníze mohou zůstat u firem v našem kraji, pokud budou mít naši živnostníci a podnikatelé možnost zapojit se do veřejných zakázek.

Více
image

Proč má smysl volit v krajských volbách?

O výsledku krajských voleb nerozhodují statisíce voličů. Ve skutečnosti se jedná o tisíce, maximálně desetitisíce voličů, kteří reálně rozhodnou o podobě příštích krajských koalic. Nechci, aby o mě rozhodovali jiní, chci volit za sebe.

Více
image

Zvládáme integraci cizinců v Libereckém kraji?

Ke koncentraci cizinců dochází v průmyslových centrech - v Libereckém kraji, kde pracuje asi 25 tisíc cizinců, je místem největší koncentrace Česká Lípa.

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA